Gra w pucharze

5. Drzewko turniejowe oraz kontakt z przeciwnikiem

Po zakończeniu etapu „Check-in” rozpocznie się losowanie drabinki turniejowej. Opcja „drzewko turniejowe” jest dostępna w menu. W drabince znajdziesz rywala, a także zobaczysz ile meczów pozostało Ci do finału. Możesz teraz skontaktować się z rywalem dzięki panelowi po prawej stronie.

Po kliknięciu w pseudonim rywala zostaniesz przeniesiony do podstrony meczowej. Znajdziesz tam informacje dotyczące meczu, a także konto gracza rywala.

Najlepszą formą komunikacji z rywalem są komentarze na podstronie meczowej. Dzięki temu administrator rozgrywek ma wgląd w rozmowę i może pomóc w rozwiązaniu problemów. Można oczywiście korzystać z innych form kontaktu (np. czat meczowy).

Są różne sposoby, aby skontaktować się z rywalem. Kliknij na profil rywala, aby znaleźć więcej informacji.

Kliknij opcję „Konta gier”, aby sprawdzić wszystkie konta gier, przez które możesz się skontaktować z rywalem.

Po nawiązanym kontakcie z rywalem należy wysłać/odebrać zaproszenie do gry i rozegrać pojedynek zgodnie z zasadami turnieju. W przypadku zapraszania upewnij się, że ustawienia są zgodne z regulaminem.

6. Wprowadzanie wyniku

Po rozegranym pojedynku należy wpisać wynik za pomocą opcji „Wprowadź wynik”. Po potwierdzeniu wyniku przez obie strony mecz pojedynek zostaje zakończony.

Jeśli są problemy z rozegraniem meczu lub zachowaniem przeciwnika skontaktuj się z adminem rozgrywek przez komentarze meczem, czat lub protest. Pytania dotyczące strony lub innych kwestii można wysyłać za pomocą Etykiety wsparcia.

ESL Gaming życzy wszystkim graczom powodzenia!