Poland
Zaczynamy kolejny sezon PlayStation League!
Powracamy z kolejnym, już ósmym sezonem PlayStation League! Znów rywalizacja będzie się toczyć w FIFA 19, Fortnite i Rainbow Six: Siege. Najlepsi zawodnicy z całego kraju będą walczyć o nagrody warte ok. 30 000 złotych, a mistrzów poznamy już w połowie grudnia, w trakcie finałów offline w Warszawie.

PlayStation League – Sezon 8


Ósmy sezon PlayStation League rozpocznie się już we wtorek 13 listopada. Na ten dzień zaplanowano pierwszy turniej eliminacyjny w Rainbow Six. Dzień później odbędą się pierwsze dwie kolejki ligowe w FIFA 19. O tytuł walczyć będzie szesnastu zawodników, w tym dwunastu graczy z poprzedniego sezonu i czterech zwycięzców wcześniejszych kwalifikacji. Sezon rozgrywek Fortnite zacznie się 22 listopada.

W nadchodzących rozgrywkach obowiązywać będzie sprawdzony już system. W FIFA 19 zawodnicy będą rywalizować o awans do play-offów, w których zagra sześciu zawodników, z czego dwóch awansuje bezpośrednio do półfinałów. W Rainbow Six drużyny zmierzą się ze sobą w fazie eliminacyjnej, z której do fazy grupowej przejdzie osiem zespołów. Te, podzielone na dwie grupy, wyłonią uczestników play-offów, a w kolejnej fazie dwie drużyny biorące udział w finałach offline. W Fortnite natomiast uczestnicy wezmą udział w kwalifikacjach, a z każdego z sześciu nadchodzących turniejów awansuje po dziesięciu zawodników. W zależności od liczby chętnych, turnieje kwalifikacyjne będą rozszerzane po przekroczeniu limitu 80 graczy na mecz.

Finały ósmego sezonu PlayStation League odbędą się już 16 grudnia w Warszawie.

Dodatkowe informacje


Dodatkowe informacje o PlayStation League, zapisy do poszczególnych turniejów kwalifikacyjnych, tabelę ligową czy szczegóły rozgrywek w pozostałych dyscyplinach, można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów.

PlayStation League

Partnerzy


Ligę PlayStation wspiera Logitech.

AjsKold, Tuesday, 13/11/18 18:01
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed