PlayStation League zmienia się dla graczy! Szczegóły cyklu 2018/2019
Już wkrótce rozpocznie się nowy sezon rozgrywek w PlayStation League! Przed nami kolejny rok rywalizacji otwartej dla wszystkich chętnych graczy. Tym samym PlayStation League doczekała się szeregu usprawnień: od strony turniejowej, przez format rozgrywek, kończąc na finałach odbywających się offline.

Pięć sezonów rozgrywek


W ramach nowego roku rozgrywek zaplanowano pięć oddzielnych sezonów. Finały każdego z nich odbędą się offline, a kluczowe spotkania będą transmitowane na żywo. W pierwszym sezonie rywalizacja będzie się toczyć w FIFA 18, Rainbow Six: Siege oraz w Gran Turismo Sport. Po raz kolejny najlepsi zawodnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody rzeczowe od PlayStation.

Odświeżona strona


Główna strona PlayStation League stała się bardziej przystępna dla użytkowników. Można tam znaleźć wszelkie istotne informacje o nadchodzących turniejach, zapisy, a także najświeższe newsy i podsumowania kolejek. Sprawdźcie zmiany wchodząc na główną stronę PlayStation League!

Dodatkowe informacje


Dodatkowe informacje o PlayStation League, zapisy do poszczególnych turniejów kwalifikacyjnych, tabelę ligową czy szczegóły rozgrywek w pozostałych dyscyplinach, można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów.

Partnerzy


PlayStation League wspierają pyszne.pl oraz Play.

AjsKold, Wednesday, 18/04/18 12:21
 
comments (1)
 
 
Dobra wiadomość. Współzawodnictwo e-sportowe staje się coraz bardziej profesjonalne. Trzymam kciuki za nowy format ligi.


https://gamera.pl
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed